Fizjoterapia zwierząt i fizjoterapia psów

Możliwość komentowania Fizjoterapia zwierząt i fizjoterapia psów została wyłączona 107
Fizjoterapia zwierząt i fizjoterapia psów
2 votes, 5.50 avg. rating (62% score)

Fizjoterapia psów i Fizjoterapia zwierząt

Na dobre i na złe

We współczesnym świecie pies jest kimś więcej niż tylko zwierzęciem pilnującym domostw, czy zabawką. Świadomość społeczeństwa co do zwierząt jest coraz większa i te kochane czworonogi są, w większości przypadków, członkami rodziny. Lecz zdarzają się takie sytuacje, że nasz ukochany zwierzak wpada np. pod samochód. Szybka nasza reakcja i ogromna wiedza lekarza weterynarii pozwala na uratowanie życia naszemu pupilowi. Lecz dopiero później zaczynają się schody, ponieważ rozpoczyna się długa i żmudna rehabilitacja.
Niestety fizjoterapia psów, jest droga i nie jest ona dofinansowana z kasy państwowej. Oczywiście nie dotyczy to tylko psów, lecz wszystkich naszych czworonożnych przyjaciół. Wiele osób jest wtedy w bardzo trudnej sytuacji, ponieważ kwoty takich zabiegów i ćwiczeń wahają się od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych.
Więc, czy fizjoterapia zwierząt nie mogła by być w jakiś sposób tańsza. Przecież nasz zwierzak zasługuje na wszystko co najlepsze. Często jest naszym jedynym przyjacielem.

Inne wpisy:

admin

View all contributions by admin