Implanty stomatologiczne

Możliwość komentowania Implanty stomatologiczne została wyłączona 55
Implanty stomatologiczne
1 vote, 9.00 avg. rating (83% score)

Nie można lekceważyć pierwszych oznak problemów z zębami, a dbanie o uzębienie nie może sprowadzać się jedynie do regularnego ich czyszczenia. Systematyczne sprawdzanie zębów u dentysty jest podstawą naszego dbania o uzębienie.
Z reguły o tym, jak istotna jest czystość jamy ustnej i regularne wizyty u stomatologa, dowiadujemy się gdy jest za późno… Pozostaje nam jedynie ratowanie zębów, a to nie jest już zwykle takie proste.
Wszystkie ubytki wymagają natychmiastowego wypełnienia i to nie tylko ze względów estetycznych. Należy pamiętać, że uzębienie tworzy spójny zespół, zatem kiedy nagle wyrywamy ząb, reszta zaczyna się przesuwać lub wysuwać, aby spotkać inne, z którymi mogłyby kontaktować. W rezultacie oznacza to powstawanie luk, a nawet do rozchwiania zębów i ich utraty. Jedynym ratunkiem jest wówczas wstawienie implantu zębowego.
Zdarzają się jednak pacjenci, którzy lekceważą sprawę, nawet gdy nieuniknione jest usunięcie zęba, a często utrata nawet pojedynczego zęba nie jest bez znaczenia dla całego układu gryzienia.

Inne wpisy:

admin

View all contributions by admin