Operacja

1 167
Operacja
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

medycyna (15)Od pewnego czasu czułam się źle, miałam jakieś dziwne dolegliwości i ogółem moje zdrowie pozostawiało wiele do życzenia. Zrobiłam wszystkie konieczne badania i okazało się, że muszę się poddać operacji. No i zaczęły się problemy, ponieważ nie była to operacja ratująca życie, a zatem medycyna publiczna oferowała mi bardzo odległe terminy. Niby mogłam poczekać, ale czułam się niekomfortowo i moje zdrowie było w coraz gorszym stanie.

Zaczęłam szukać w szpitalach w innych miastach. Czytałam kiedyś, że można korzystać z usług szpitali poza miejscem zamieszkania, bo medycyna publiczna nie podlega rejonizacji. Znalazłam szpital, który mógł mnie dosyć szybko przyjąć, ale był oddalony o setki kilometrów. Jednak zdecydowałam się i operacja się odbyła.
Rzeczywiście podniosła komfort mojego życia. Zdrowie mi nie dokuczało, czułam się dobrze i mogłam korzystać z życia. Dobrze zrobiłam, że pojechałam do tego szpitala. Można powiedzieć, że uratowałam nie tylko swoje zdrowie fizyczne, ale także psychiczne.

Inne wpisy:

admin

View all contributions by admin

1 Comment

  1. rehabilitacja dzieci szczecin wtorek, 22 marca, 2016 at 3:34 PM

    Bardzo fajny wpis tematyczny.