Rola zdrowia psychicznego

Możliwość komentowania Rola zdrowia psychicznego została wyłączona 233
Rola zdrowia psychicznego
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

zdrowie (14)W dzisiejszych czasach ludzie zwracają bardzo dużo uwagi na to, by żyć aktywnie, uprawiać dużo sportów, trzymać odpowiednią dietę i spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu. Jest to bowiem zbawienne dla naszego zdrowia fizycznego i nie byłoby w tym nic złego, gdyby zwracali równie dużo uwagi i poświęcali czas na zdrowie psychiczne.

Nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważne jest, byśmy od czasu do czasu zatrzymali się na chwilę w nieustającym biegu i spojrzeli na świat z nieco innej perspektywy. W dobie ukazujących nam się wszędzie muskularnych mężczyzn i do przesady szczupłych kobiet zapominamy o tym, że zdrowie cielesne jest tylko jednym z dwóch aspektów zdrowia, które staramy się wciąż poprawiać, zapominając o tym, jak bardzo ważne dla nas jest utrzymanie zdrowie psychiczne w dobrej formie.

Medytacja, spacer z bliską osobą, chwila wytchnienia na łonie natury pozwala zwiększyć naszą energię i polepszyć zdrowie, dzięki czemu staniemy się o wiele bardziej radośni i szczęśliwi, a także będziemy w stanie lepiej myśleć i odnaleźć się w otaczającej nas rzeczywistości.

Inne wpisy:

admin

View all contributions by admin