Skuteczne sposoby na infekcje zatok

1 206
Skuteczne sposoby na infekcje zatok
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

medycyna (10)Infekcje zatok to problem, z którym boryka się bardzo wiele osób. Do najczęstszych objawów takich problemów ze zdrowiem należy przede wszystkim ból głowy.

Medycyna zna bardzo wiele sposobów na radzenie sobie z infekcjami zatok. Wiele z nich to przede wszystkim naturalne metody. Do najbardziej skutecznych należą przede wszystkim inhalacje – można je bez problemu wykonać samodzielnie w domu. Do przeprowadzenia inhalacji wystarczy miska z gorącą wodą oraz ręcznik do nakrycia głowy. Bardzo przydatne będą także różnego rodzaju olejki eteryczne, na przykład eukaliptusowy lub sosnowy, które dodatkowo ułatwią oddychanie. Na ból zatok można także stosować naturalne antybiotyki, czyli cebulę oraz czosnek – wystarczy przekroić je na pół i następnie wdychać olejki zapachowe wytwarzane przez te rośliny.

Warto pamiętać o tym, że częste infekcje zatok mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie i prowadzą do nieprzyjemnych powikłań. Dlatego jeśli problemy często się powtarzają, na pewno warto odwiedzić lekarza.

Inne wpisy:

admin

View all contributions by admin

1 Comment

  1. rehabilitacja dzieci z autyzmem wtorek, 22 marca, 2016 at 3:34 PM

    Kolejny dobry wpis na blogu!