Prywatna klinika odwykowa i centrum dermatologii Warszawa

Możliwość komentowania Prywatna klinika odwykowa i centrum dermatologii Warszawa została wyłączona 99
Prywatna klinika odwykowa i centrum dermatologii Warszawa
1 vote, 10.00 avg. rating (88% score)

Centrum dermatologii Warszawa i Prywatna klinika odwykowa

Skandal-dźwignią do przyszłej kariery.

Popularność medialna to słowo klucz w dzisiejszym show-biznesie. Nie piszą o Tobie gazety, więc Cię nie ma. Musisz wiedzieć, że w każdej branży tak jest. Przemysł muzyczny niczym nie różni się od innych. Chcąc wypromować płytę przebój lub siebie samego. Godzisz się by odarto Cię z prywatności. Stajesz się obiektem ataków opinii publicznej, mass mediów i wszelkie rodzaju hien prasowych.

Skandal obyczajowy to dla nich dar z nieba. Nakład prasowy skacze im wtedy pod sam sufit. Telefony dzwonią bez przerwy. Internet huczy, a redakcja ma pełne ręce roboty. Im głośniejszy skandal, tym lepiej. Chcąc być na świeczniku sławy, musisz się doskonale maskować. Nie pozwól, by Twoje nałogi, wyszły na światło dzienne. Alkohol w dużych ilościach jest surowo zabroniony.

Prywatna klinika odwykowa byłaby dla Ciebie jak gwóźdź do trumny. Nikt ze środowiska muzycznego nie przyznaje się publicznie do problemu alkoholowego. Ewentualny news, jaki mógłbyś podrzucić prasie. To Klinika dermatologii estetycznej i Twój pobyt w ich placówce. To z pewnością zainteresowałoby media.

Inne wpisy:

admin

View all contributions by admin